Krem ujędrniający do piersi – Co powinnaś wiedzieć przed zakupem?

Bardzo często można spotkać się z opinią, że kremy na powiększenie biustu to jedynie chwyt marketingowy. To błędne przekonanie prawdopodobnie pochodzi z braku wiedzy i niezrozumienia mechanizmu działania tych preparatów.

Faktem jest, że jedynym obecnie sposobem na fizyczne zwiększenie rozmiarów biustu jest operacja plastyczna. Jednak pomimo, że krem na powiększenie biustu nie gwarantuje możliwości noszenia większego rozmiaru stanika, to rezultaty jego stosowania niejednokrotnie są porównywalne do kosztownego i bolesnego zabiegu chirurgicznego.

Krem na piersi działa głównie w obrębie tkanki skórnej. Przyczynia się on do zwiększonej produkcji włókien kolagenowych i elastycznych. Sprawia to, że skóra staje się bardziej gęsta i napięta. Ponadto kremy bardzo dobrze wpływają na nawilżenie i elastyczność skóry. Ostatecznym efektem jest pociąganie ku górze całego gruczołu piersiowego przez włókna budujące skórę, przez co piersi wyglądają na większe i pełniejsze.

Krem ujędrniający do biustu – jaki powinien być skład?

W preparatach na powiększenie biustu istotne jest jakie substancje one zawierają. Na rynku znajduje się wiele kremów, które kuszą niską ceną jednak ich skład pozostawia wiele do życzenia. Tanie kosmetyki zawierają dużą ilość syntetycznych wypełniaczy, jak silikony, parabeny, emulgatory i sztuczne barwniki. Składniki te nie tylko zmniejszają skuteczność kremów, ale także mogą niwelować ich działanie. Większość sztucznych wypełniaczy osłabia strukturę skóry, gdyż w dłuższej perspektywie czasu doprowadza do jej wysuszenia.

Dobre kremy ujędrniające do biustu powinny zawierać jak największą ilość substancji aktywnych. Najlepiej jeśli pochodzą one z składników naturalnych i nie podrażniających delikatnej skóry na piersiach.

Przykład dobrego kremu na optyczne powiększenie piersi

pudełko frashe - front
Frashe to krem do ujędrniania piersi cieszący się świetnymi opiniami.

Bardzo dobrym preparatem, spełniającym wszystkie warunki wymienione w poprzednim akapicie jest krem Frashe. Oparty jest on jedynie na naturalnych składnikach. W jednej tubce kremu znajduje się 100% substancji mających pozytywny wpływ na stan skóry na piersiach. nie zawiera ani jednego grama sztucznych wypełniaczy i barwników. W jego składzie można znaleźć takie substancje jak acanthopanax senticosus extract, wyciąg z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z pąków, kofeina, dipalmitoyl hydroxyproline, ceramide 6.

Każdy składnik serum działa inaczej, jednak każdy z nich przyczynia się do poprawienia stanu ogólnego skóry na piersiach. Ulega ona ujędrnieniu, wygładzeniu i nawilżeniu. Wszystkie te działania sprawiają, że:

 • piersi sprawiają wrażenie większych i bardziej okrągłych
 • cały biust ulega ujędrnieniu
 • poprawia się stan ogólny skóry, przez co wygląda na młodszą
 • zmniejsza się widoczność rozstępów na piersiach
 • opóźnia się proces starzenia i opadania biustu
 • Jak można wspomóc proces powiększania piersi?
 • Należy pamiętać, że kremy na powiększenie piersi nie działają od razu. Skóra potrzebuje średnio kilku tygodni, aby wytworzyć odpowiednią ilość włókien kolagenowych i zwiększyć swoją jędrność oraz gęstość. Istnieją jednak sposoby, które pomogą przyśpieszyć ten proces. Sprawiają one również, że osiągnięte
 • efekty o wiele lepsze i utrzymują się dłuższy czas.

Jednym z tych sposobów są ćwiczenia na mięśnie piersiowe. Ich wzmocnienie sprawia, że biust ulega znacznemu uniesieniu, a proces optycznego powiększania piersi z użyciem kremów znacznie się przyśpiesza.

Ćwiczenia na piersi mogą być wykonywane w domu. Wystarczy około 30 minut dziennie, by znacząco wzmocnić mięśnie piersiowe podtrzymujące biust.

Jaki jest zatem najlepszy sposób na optyczne powiększenie piersi?
Łącząc dobre kremy ujędrniające z ćwiczeniami oraz dietą możliwe jest osiągnięcie rezultatów zbliżonych do bolesnej i kosztownej operacji plastycznej. Mimo, że stosując te sposoby biust nie ulegnie fizycznemu powiększeniu, to będzie on bardziej jędrny i pełniejszy, co znacznie poprawi jego wygląd.

KOMENTARZE

 • Wiktoria

  A te ćwiczenia to jakieś specjalne mają być, jest jakaś stronka gdzie je znajdę? Kremem zaczęłam się smarować ale nie wiedziałam że do tego ćwiczenia trzeba.

Zostaw komentarz