Zabiegi na cellulit z najwyższą skutecznością

Cellulit to jeden z problemów skóry, na jaki dotyka wg. najaktualniejszych badań dotyka blisko 90 proc. mieszkanek krajów cywilizowanych ma cellulit. Cellulit mają nie tylko kobiety z nadwagą, jednak także osoby o właściwej lub niezwykle delikatnej sylwetce.

Stymulacja tkanki tłuszczowej

To zabieg, który polega na wpływaniu na skórę oraz podskórną tkankę łączną przez wykorzystanie delikatnego u mechanicznego z wykorzystaniem dwóch samodzielnie poruszających się rolek w połączeniu z podciśnieniem. Jest to automatyczna stymulacja tkanki tłuszczowej, jaka skutkuje ożywieniem metabolicznym pasywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnieniem jej metabolizmu i intensyfikacją uwalniania tłuszczu. Stłuczona, twarda tkanka gromadząca komórki tłuszczowe zmiękcza się. Dzięki temu możliwe jest zwolnienie oraz wyeliminowanie również tego tłuszczu, jaki jest niewrażliwy na gimnastykę i dietę. Również fibroblasty pobudzają pracę kolagenu oraz elastyny, co pobudza, napina i tonizuje skórę.

Ultradźwięki na cellulit

Podczas zabiegu ultradźwiękami cellulit jest niszczony przez ciała charakterystyczną głowicą wysyłającą , jakie wchodzą w głębię skóry. W miejscach poddanych zabiegowi występuje pobudzenie krążenia przez efekt cieplny i mikro, co w konsekwencji podnosi w skórze metabolizm. Występuje również wzrost drożności membran komórek, nasilenie procesów odżywczych i zniszczenie złogów tłuszczowych.

Bańka chińska na cellulit

bazuje na podstawach dawnej medycyny chińskiej oraz polega na użyciu podciśnienia. Przez zassanie skóry oraz tkanek występujących pod bańką, modyfikuje mikrokrążenie oraz usuwa tkankę tłuszczową, zwiększając tym samym przebieg lipolizy. Dodatkowo poprawia oraz ujędrnia skórę i eliminuje toksyny z organizmu, jakie są istotną przyczyną skórki pomarańczowej. W związku z tym wyjątkowo dobrze sprawdza się nie tylko jako antycellulitowy, ale również ujędrniający oraz modelujący sylwetkę.

Duo kuracja antycellulitowa

DX TWIN jest urządzeniem wyspecjalizowanym w działaniu na tkankę łączną. Zwiększając spalanie tłuszczu, usuwa tkankę tłuszczową, ulepsza także cyrkulację krwi oraz chłonki, w rezultacie umożliwiając likwidację toksyn oraz odblokowanie tkanki podskórnej. Pobudza fibroblasty, oddziałując na całkowitą odbudowę włókien kolagenowych. Jest to nowoczesna metoda wsparta na zbadanej oraz skutecznej formie u podciśnieniowego, ponadto uzupełniona o bicia dźwiękowe o niewielkiej częstotliwości, jakie wprowadzając komórki tłuszczowe w mikrowibracje, zwalniają nagromadzoną w trójglicerydach energię.

W skład zabiegu wchodzą:
•otwieranie węzłów chłonnych w celu naturalnego przepływu chłonki oraz chłonki;
•podciśnieniowy wspiera zniszczenie tkanki tłuszczowej oraz likwidowanie złogów i toksyn;
•drenaż limfatyczny.

Zaleca się ponowić w serii 6 – 8 zabiegów . Czas trwania jednego zabiegu do 60min: cena 130 zł (brzuch, uda, pośladki).

Usuwanie cellulitu – laser Vectus

depilacja pośladkówW usunięciu cellulitu raz na zawsze pomóc nam może depilacja laserowa wykonywana przy użyciu lasera Vectus. Dzięki działaniu tego urządzenia na laserowanym miejscu wytwarzane jest ciepło, dzięki czemu następuje spalanie tłuszczu, a w konsekwencji pozbywamy się defektu, jakim jest cellulit. Ponadto ten, dzięki specjalistycznemu systemowi chłodzenia, jest praktycznie bezbolesny i nie wiąże się z żadnymi dyskomforem.

Cellulit – zabiegi to nie wszystko

Żeby móc pozbyć się cellulitu na zawsze, same zabiegi nie wystarczą. Trzeba również zmienić styl życia i zacząć uprawiać jakiś sport, dzięki któremu ciało staje się znacznie jędrniejsze, a co za tym idzie, niechciana pomarańczowa skórka. Do tego warto zacząć stosować jakiś profesjonalny krem na cellulit, który również pomoże uzyskać zamierzony efekt. Kremów takich na rynku jest dużo, wystarczy dobrać odpowiedni do naszych potrzeb. Warto spojrzeć na skład i wybrać kosmetyk ze składnikami naturalnymi, które najlepiej działają na ciało.

Zostaw komentarz