Depilacja laserowa Vectus Gdańsk

Laser Vectus, o którym będzie mowa w niniejszym artykule to nie tylko urządzenie powstałe w wyniku innowacyjnych pomysłów kosmetologów, ale przede wszystkim wynalazek wsparty wiedzą naukowców i szeroko rozwiniętą diagnostyką schorzeń i znajdowania metod ich niwelowania. Przypomnijmy, że prace nad laserem Vectus trwały ponad 10 lat i przebiegały poprzez badania  naukowców z Harvard University.

Nikt do tej pory nie wymyślił jeszcze urządzenia, dzięki któremu depilacja niechcianych włosków byłaby trwale skuteczna. Owszem, istniały różne metody usuwania owłosienia jednak te zawsze odrastały. Co więcej, same zabiegi trwały najczęściej długo i nierzadko były bolesne. Dopiero teraz, dzięki laserowi Vectus zabiegi te mogą być w pełni skuteczne, bezpieczne, krótkie i bezbolesne a pacjenci mogą cieszyć się gładką skórą.

– Trzeba przyznać, że oczekiwanie na końcowe efekty pracowników Harvard University sprawiło, że wiele osób przestało w ogóle wierzyć w to, że dokonany zostanie przełom w depilacji. Gdy termin uruchomienia pierwszego lasera Vectus wciąż był odległy, niewiele osób liczyło, że będziemy mieli do dyspozycji sprzęt tak przełomowy: szybki i skuteczny – podkreśla dr n. med. Igor Michajłowski, właściciel Clinica Cosmetologica w Gdańsku.

Działanie lasera diodowego Vectus

Laser diodowy Vectus to w pełni opatentowana technologia do depilacji laserowej. To urządzenie, którego rozwiązania zostały po raz pierwszy zastosowane w medycynie i mają zupełnie inne działanie aniżeli te, które były dotąd używane w większości sprzętów do depilacji. Vectus pozwolił maksymalnie skrócić czas zabiegu depilacyjnego niemalże z każdej partii naszego ciała.

Samą skuteczność potwierdzono badaniami laboratoryjnymi. Potwierdzeniem są również opinie rzeszy zadowolonych klientów, którzy z lasera tego rodzaju korzystają już na całym świecie. Vectus teraz dostępny jest również w Polsce i można z niego korzystać w najlepszych gabinetach dermatologicznych i renomowanych klinikach medycyny estetycznej.
Najbardziej innowacyjnym komponentem w urządzeniu laserowym Vectus jest zaprojektowany przez naukowców z USA czytnik Skintel. Ten bada poziom aktywnej melaniny indywidualnie u każdego pacjenta. Dzięki temu skuteczność zabiegów jest idealna, do tego zabiegi stają się bezbolesne i w pełni bezpieczne. Tutaj nie ma miejsca na jakąkolwiek pomyłkę. Doskonale dobrane parametry chronią skórę przed poparzeniami, pozwalają też dobrać optymalną temperaturę wiązek świateł, która będzie skutecznie niszczyć włoski.

Warto wspomnieć też o głowicach – w Vectus można dobrać je odpowiednio do depilowanej partii ciała. Te większe przydadzą się w celu usuwania owłosienia z dużych partii skóry, te mniejsze są idealne do precyzyjnej depilacji małych części ciała.

Co więcej, Vectus posiada też naturalny znieczulacz – to aktywny system chłodzenia Advanced Contact Cooling, który działa przez cały czas trwania zabiegu, co skutecznie niweluje jakikolwiek dyskomfort.

Kto nie może korzystać z zabiegu laserem Vectus

Z depilacji laserem Vectus nie mogą korzystać osoby, których skóra jest opalona bądź występują na niej choroby, takie jak łuszczyca, bielactwo czy świerzb. Skóra nie może być też podrażniona ani poraniona. Włoski nie mogą być dłuższe nić 1 centymetr natomiast przed zabiegiem nie można ich depilować pęsetą ani woskiem.

Z lasera Vectus nie mogą korzystać kobiety w ciąży, osoby chore na cukrzycę i nowotwory.

KOMENTARZE

Zostaw komentarz