Wydepilowane ciało

Dobrze wydepilowane ciało nie tylko doda nam pewności siebie, jak również spowoduje, iż w oczach innych ludzi będziemy postrzegani, jako osoby schludne. Obecnie na rynku istnieje szereg metod, które dają nam możliwość osiągnąć gładką skórę. Aczkolwiek wszystko zależy od tego, jakie zabiegi preferujemy. Do jednych z najpopularniejszych z pewnością można zaliczyć:

 • depilacja laserem
 • depilacja przy użyciu wosku
 • depilacja przy użyciu nici

Którą depilację wybrać?

Wybór odpowiedniej metody powinien być kierowany przede wszystkim, aby osiągnięte efekty były długotrwałe, a sam zabieg bezbolesny. Otóż jednym z zabiegów, który spełnia takie kryteria jest depilacja laserem Vectus, ponieważ dzięki specjalnej głowicy chłodzącej, która jest zamieszczona na urządzeniu, zabieg nie powoduje żadnych dolegliwości. Laser Vectus dodatkowo posiada automatycznie badający poziom zawartości melaniny w skórze. Pozwala to na doskonałe dopasowanie siły energii laserowej do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg ten jest stosowany u osób w każdym wieku, o każdym kolorze skóry i włosów. Metoda ta jest w szczególności stosowana w przypadku nadmiernego owłosienia w okolicach bikini, jak również w okolicach twarzy, ramion, brzucha, nóg oraz pleców. Jest to również jedyny laser, który pozwala na przeprowadzanie laserów przez cały rok, a jak powszechnie wiadomo, większość laserów dostępnych na rynku, taką możliwość wykluczają, w szczególności jeżeli chodzi o okres letni – więcej w tym temacie przeczytasz tu: http://trojmiasto.eska.pl/poznaj-miasto/marzysz-o-bezpiecznej-i-trwalej-depilacji-postaw-na-wyjatkowy-laser-vectus-w-clinica-cosmetologia/569790. Jeżeli chcemy, aby nasze owłosienie zniknęło na stałe, to na pewno będzie to metoda odpowiednia dla nas. Aczkolwiek, aby osiągnąć taki rezultat będziemy potrzebowali wykonać około trzech do pięciu takich serii, w zależności od rodzaju włosa. Gdyż nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Najłatwiej jednak usunąć włosy grube i ciemne.

Z kolei depilacja przy użyciu wosku pozwala na usunięcie nadmiernego owłosienia wraz z cebulkami, aczkolwiek metoda ta, w przeciwieństwie do metody pierwszej, nie jest na stałe. Zabieg ten należy powtarzać, w zależności od częstotliwości wzrostu włosa. W związku z czym dla wielu osób metoda ta może wydać się kłopotliwa, jak również czasochłonna.

Natomiast jeżeli chodzi o depilację przy użyciu nici, to metoda ta jest używana w szczególności do depilacji okolic twarzy, jak również okolic bikini. Zabieg ten pozwala nie tylko na pozbycie się owłosienia, jak również daje możliwość kształtowania wzrostu włosa.

Laser Vectus

Laser Vectus to wysoce wyspecjalizowane urządzenie, które zaprojektowane zostało w celu szybkiego, bezpiecznego, jak również trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Vectus to nic innego, jak medyczny laser diodowy, który wyposażony został w najszybsze głowice z końcówką chłodzącą. Mniejsza głowica przeznaczona jest do małych i trudno dostępnych miejsc. Natomiast głowica większa przeznaczona jest do depilacji większych powierzchni ciała.

Technologia lasera Vectus ma na celu ponowne wykorzystywanie wytworzonej wiązki światła, która została odbita od skóry i ponowne skierowane jej w stronę depilowanej powierzchni.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

KOMENTARZE

 • Polecam każdemu tę metodę, jest naprawdę skuteczna i bezbolesna 🙂 to mi ułatwiło podjęcie decyzji – brak bólu

 • Rita

  Polecicie jakąś klinikę? Nie mogę się zdecydować, kliniki prześcigają się w reklamowaniu a mi po prostu zależy na profesjonalizmie i dobrym podejściu do pacjenta. Jestem z trójmiasta.

 • Laska

  Hej! Właśnie wróciłam z ostatniego zabiegu na pachy 🙂 wiecie co… nie sądziłam, że jest taka metoda która pozwoli mi zapomnieć o maszynkach do golenia a jednak !

 • Sylalyla

  Co tu dużo mówić – metoda świetna w swojej prostocie, wchodzisz do gabinetu, pół h później masz gładkie nogi 🙂 zabieg bezbolesny i to jest też duży plus!

 • Renata

  Extra, pozbyłam się niechcianego wąsika 🙂 mojego największego kompleksu. Super metoda,warto zaoszczędzić!

 • Marta

  Czy po tym zabiegu są jakieś niechciane powikłania np. wysypka itp? W sumie tego najbardziej się obawiam…

 • Hanka90

  Hej, czy mogę robić tę depilację jeśli miesiąc temu wyleczyłam się z zapalenia mieszka włosowego na nogach?

 • hej , korzystałam z tych zabiegów w klinice Cosmetologica w Gdańsku i nie narzekam 🙂 naprawdę super sprawa, zabieg bezbolesny a skuteczny, podejście do pacjenta jak należy – żyć nie umierać!

 • Tomek

  Ja wydepilowałem sobie w końcu pośladki, to był mój największy kompleks od czasów młodości 🙂 świetny zabieg, polecam każdemu

Zostaw komentarz