Zabiegi i pielęgnacja cery naczynkowej

Pielęgnacja cery naczynkowej nie jest prosta. W tym przypadku skóra jest bardzo wrażliwa, delikatna, naczynka krwionośne bardzo często się na niej pojawiają. Należy pamiętać aby codziennie dbać o tą delikatną cerę za pomocą specjalnych kosmetyków, przeznaczonych dla tego rodzaju cery. Należy unikać środków drażniących, zawierających alkohol, mięte pieprzową oraz środków, które bardzo się pienią.


Medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju zabiegi dla cery naczynkowej, dostępne min po adresem https://clinicacosmetologica.pl/zabiegi-na-twarz/pielegnacja-cery-naczyniowej/. Należą do nich:

Laser Varilite

jest to zabieg laserowy, światło lasera wnika wgłąb problemu, nie podrażniając przy tym zdrowych tkanek. Rozszerzone naczynka są wchłaniane przez melaninę i oksyhemoglobinę, dzięki światłu lasera. Doskonale sprawdza się w zamykaniu popękanych i rozszerzonych naczynek krwionośnych. Jest to skuteczna, bezpieczna metoda, która daje duże rezultaty już po pierwszym zabiegu. Należy jednak pamiętać, że dla końcowego efektu, trzeba wykonać kilka takich zabiegów.

Laser Harmony XL

jest to zabieg laserowy, do którego wykorzystywana jest specjalna głowica. Dye VL. Wykorzystywane jest tu światło o zakresie 500 – 600nm. Dzięki temu do skóry wchłaniana jest oksyhemoglobina i melanina. Tego rodzaju zabieg wykonuje się na różnych głębokościach, wnika w głąb skóry. Jest zabiegiem skutecznym, bezpiecznym, dającym doskonałe efekty. Dzięki tej metodzie popękane naczynka krwionośne ulegają zamknięciu.

Głowica Hot-Cold

jest to zabieg za pomocą specjalnej głowicy. Polega na stymulowaniu skóry raz ciepłem, raz zimnem. Cera oraz naczynka zostają wzmocnione. Popękane naczynka krwionośne obkurczają się, a po serii zabiegów zamykają się na stałe. Jest to jedna z ciekawszych metod. Jest skuteczna, bezpieczna, daje doskonałe rezultaty. Cieszy się coraz większą popularnościom i zadowoleniem wśród stosujących ją osób.

Ultradźwięki

jest to zabieg, który w początkowej fazie rozpoczyna się od podania serum, następnie skóra poddawana jest ultradźwiękom za pomocą specjalnej głowicy. Wzmacnia naczynka krwionośne, poprawia wchłanianie składników aktywnych. Jest to skuteczna metoda, bezpieczna, dająca duże efekty, jest bezbolesna i doskonale radzi sobie w zamykaniu naczynek krwionośnych. Zabieg zamykania naczynek za pomocą tej metody cieszy się dużym zainteresowaniem, ze względu na jego skuteczność.

Cera naczynkowa i zabiegi na nią to przede wszystkim różnego rodzaju metody wykonywane przez specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Podczas konsultacji, dowiemy się o zabiegach, metodach, które w skuteczny i bezpieczny sposób pomogą nam w walce z problemem naczynek krwionośnych. Zabiegi te cieszą się dużym zainteresowaniem, dają doskonałe efekty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu – a jeżeli nie wiesz który wybrać zawsze warto sprawdzić czy twoja klinika oferuje darmowe konsultacje przeprowadzane przed dokonaniem zabiegu. Cera naczynkowa i jej pielęgnacja jest bardzo ważna. Zadbamy o nią we własnym domu stosując odpowiednie kosmetyki i dbając o codzienną higienę skóry twarzy, która jest naszą wizytówką.

Zostaw komentarz