Dlaczego duży biust jest sexy?

Kobiety z dużym biustem cieszą się większym powodzeniem mężczyzn. Nic dziwnego, że Panie, które nie są hojne obdarzone przez naturę, szukają ciągle sposobów, aby zwiększyć rozmiar swojego biustu.
Odpowiedź na pytanie, dlaczego duży biust jest sexy, nie jest jednoznaczna, bo tak naprawdę nie wiadomo. Większe piersi kojarzą się z seksapilem, namiętnością i przyciągają wzrok mężczyzn, a psycholodzy wskazują na kilka potencjalnych przyczyn. Niektórzy uważają, że duży biust po prostu kojarzył się z większą ilością mleka, co było bardzo ważne z punktu widzenia ewolucji. Inną przyczyną może być to, że duży biust naturalnie występuje raczej u kobiet, które nie są bardzo chude, a im więcej tkanki tłuszczowej, tym szybciej przychodzi miesiączka i zdolność do rodzenia dzieci, a okrąglejsza kobieta nie ma problemów z urodzeniem zdrowego dziecka i z wykarmieniem go. Niektórzy uważają, że dawniej u kobiet z dużym biustem łatwiej było ocenić wiek niż u kobiet z małym biustem, gdyż bardziej widać na nim starzenie się ciała, a mężczyźni woleli oczywiście wybierać młode kobiety z jędrnym biustem. Teorii jest wiele, ale nie można nie zauważyć, że to właśnie duży biust cieszy się większą popularnością.

Sposoby na powiększenie biustu
Kompleks małego biustu to jeden z najczęściej spotykanych kompleksów, z którymi muszą zmagać się kobiety na całym świecie. Sposoby na powiększenie biustu są różne, niektóre z nich bardzo inwazyjne, podczas gdy inne całkowicie bezpieczne od skutków ubocznych.

Czytaj też: http://kremnabiust.pl/biust/sposoby-powiekszenie-biustu/

Popularnym sposobem jest odpowiedni krem na biust. Takie kremy kupić można w aptekach, drogeriach oraz sklepach online, działają one na biust powiększająco i ujędrniająco. Stosuje się je raz lub dwa razy dziennie. Przykładem takiego kremu jest krem na biust Frashe, który zakupić można online na stronie pl.frashe.com. Jego działanie opiera się na naturalnych składnikach takich jak kofeina, wyciąg z kwiatów lawendy czy ekstrakt z ruszczyka kolczastego. Na korzyść kremu na biust przemawia fakt, że jest on całkowicie bezpieczny dla zdrowia, można go stosować samodzielnie bez konsultacji z lekarzem, a efekty są uzyskiwane szybko.

Frashe - skuteczne serum na biustOperacja powiększenia biustu jest często wybierana, ale nie zawsze daje pożądany efekt. Jej koszt zaczyna się od minimum 10 tysięcy złotych, a do kosztu operacji dochodzą także koszty związane z wizytami, maściami i specjalnymi stanikami, które pomagają formować biust i podtrzymują go w pierwszych miesiącach. Operacja wymaga długiego okresu rekonwalescencji, więc nie każdy może ją wykonać. Krem na biust Frashe wydaje się więc dużo lepszym rozwiązaniem.

Wiele kobiet stosuje także masaże powiększające piersi, jednak ich działanie bywa wątpliwe, a masaże raczej działają ujędrniająco, przez co pierś wydaje się większa i bardziej podniesiona. Masaże wykonywać można samodzielnie, może to także robić partner. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu najlepiej używać olejków do masażu. Takie masaże należy robić z wyczuciem, zbyt mocny masaż będzie bolesny, łatwo także przypadkiem naciągnąć delikatną skórę dekoltu.

KOMENTARZE

  • Masternak

    Myślę o powiększaniu biustu, ale przede wszystkim w naturalny sposób. Zwłaszcza, że jak czasem oglądam efekty tych nieudanych operacji w telewizji, to przecież można się załamać co niektórzy chirurdzy plastyczni wyprawiają.

  • Niezła laska

    Bo coraz częściej kobiety chcą zrobić powiększenie biustu po kosztach. A tak się nie da. To tak jak z usuwaniem cellulitu – albo zrobi się to profesjonalnie i do końca, albo będzie powracał. W przypadku piersi jest gorzej, bo często nie da się już nic zrobić.

Zostaw komentarz