Kosmetyki na cellulit

Za powstanie skórki pomarańczowej, fachowo nazywanej lipodystrofią, odpowiada szereg czynników. To problem głównie kosmetyczny, który przeszkadza bardzo wielu kobietom w eksponowaniu ciała, a nawet zmniejsza znacznie sympatię do niego. Wpływa jednak także na krążenie krwi, spowalniając je i pogarszając bezpośrednią kondycję skóry w miejscach dotkniętych problemem. Walka z cellulitem jest niełatwa, na szczęście jednak całkowicie możliwa. Można zastosować odpowiednią dietę oraz wprowadzić do rozkładu dnia więcej ruchu, a ponadto używać dobrych, odpowiadających problemowi skóry kosmetyków, takich jak serum ujędrniające Vialise.

Przyczyny powstawania cellulitu

Niektóre kobiety mają dziedziczne skłonności do nieprawidłowego rozkładania się wody i tkanki tłuszczowej, jednak u większości cellulit jest wynikiem działania gospodarki hormonalnej. Wzmaga się często w wyniku ciąży, przekwitania lub na skutek długotrwałego zażywania leków antykoncepcyjnych. Jednak w większości przypadków cellulit tworzy się z powodu zbyt mało aktywnego trybu życia, zaniedbań pielęgnacyjnych i zdrowotnych, a także niezdrowej diety. Kluczowy wpływ ma nadmiar węglowodanów (zwłaszcza gdy nie są na bieżąco spalane), soli (powoduje zatrzymywanie wody w organizmie) a także przetworzonych produktów pełnych konserwantów i barwników, które stanowią dziś wielką część diety sporej ilości osób. Warto więc zacząć od wplatania ruchu do planu każdego dnia – może to być choćby zamiana windy na schody, dłuższe o dziesięć minut spacery z psem albo wysiadanie wcześniej z autobusu w drodze do pracy, by ostatni przystanek pokonać pieszo. Warto przyjrzeć się i diecie – a następnie wyeliminować z niej na stałe niektóre przetworzone produkty oraz przestać dodatkowo dosalać potrawy.

Zobacz również: http://healthyweek.pl/medycyna-estetyczna/sprawdzone-sposoby-cellulit/

Krem na cellulitZadanie kosmetyków w walce z cellulitem

Głównym sprzymierzeńcem w walce o piękną, jędrną skórę jest krem na cellulit. Jego zadaniem powinno być ujędrnienie skóry, ale i poprawienie krążenia krwi, jako że cellulit zarówno powstaje w wyniku jego spowolnienia, jak i dodatkowo je utrudnia. Przyda się wzmocnienie naczyń krwionośnych, a także ułatwienie spalania tkanki tłuszczowej pod czas regularnego ćwiczenia.

Serum ujędrniające o wielkiej skuteczności

Vialise to serum nowej generacji, sięgające do tradycyjnych metod i sił natury. Dzięki swojemu pozbawionemu barwników, silikonów i sztucznych emulgatorów składowi pozwala skórze odetchnąć, a zarazem głęboko ją odżywia, poprawia jędrność i krążenie krwi. Jego starannie dobrany skład to prawdziwa broń, łagodna dla skóry i wymierzona prosto w skórkę pomarańczową. Dzięki kofeinie pomaga spalać i rozbijać źle rozłożoną tkankę tłuszczową, z kolei ekstrakt z kasztanowca stanowi znane od lat panaceum na problemy krążeniowe. Zawiera też łagodzący d-panthenol oraz witaminę C. Jego aplikacja jest niezwykle łatwa i szybka, a przy tym pozwala na domową chwilę luksusowej pielęgnacji. Warto wykonać przy niej delikatny masaż. Krem na cellulit Vialise to produkt najwyższej jakości, któremu stanowczo warto dać szansę. W połączeniu ze zmianami w trybie życia i regularnością w pielęgnacji pozwala uzyskać naprawdę zdrową, piękną skórę, którą można z dumą prezentować na plaży lub podziwiać w lustrze.

efekty vialise

KOMENTARZE

  • M.

    Zdecydowanie najlepiej wybrać naturalne kosmetyki, a nie chemię testowaną na myszach, Nie chcę i nie będę niczego polecać, nie jestem żadną wegetarianka 😉 Ale same wiecie, że dla organizmu najlepsze są naturalne rozwiązania i zdrowe produkty, a nie sztuczne zapychacze,

    • Michał

      A niby gdzie mają tą chemię testować? Na zbożu? Nic dziwnego, że leki na cellulit wciąż nie są tak skuteczne jak mogłyby być gdyby nie ograniczali badań przez takich ludzi, którzy wszystko blokują, bo ich ślimaczek boli, że się potknie…

Zostaw komentarz